“Кожна гривня сьогодні потрібна для наших оборонців, які дають відсіч ворогу на фронті, і у такий спосіб нам дозволяють працювати, нашим дітям ходити до школи, – дають можливість повноцінно жити”, – підкреслила голова Івано-Франківської ОВА.
“Відзначення з пишними декораціями у нас будуть обов’язково – після перемоги”, – додає Світлана Онищук.
До теми: У Кутах не встановлюватимуть новорічну ялинку
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/v-ivano-frankivsku-vidmovilisja-vid-vstanovlennja-tradicijnoyi-jalinki-v-centri-mista-322ab3c.jpg)