На Франківщині медики ЮНІСЕФ безкоштовно консультуватимуть переселенців щодо стану здоров’я під час війни

 • 11-12 серпня відкриті зустрічі відбудуться на Франківщині.

  Упродовж літа майже 50 медичних працівників з усієї України проводять публічні лекції з метою сформувати в українців свідоме ставлення до вакцинації та стану свого здоров’я, зокрема в умовах активного поширення інфекційних захворювань.

  Ініціатива триває в межах нового проєкту ЮНІСЕФ та Українського католицького університету у 5 областях України – Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській та Чернівецькій.

  11-12 серпня подібні відкриті зустрічі відбудуться і на Франківщині. Упродовж двох днів медики проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) консультуватимуть всіх, хто вимушено переїхав через війну та нині проживає на Івано-Франківщині. Фахівці фонду розповідатимуть про:
  ● вакцинацію дітей та дорослих;
  ● харчування дітей від 0 до 3 років;
  ● грошову допомогу від ЮНІСЕФ.

  Загалом ініціатива проєкту передбачає зустрічі лікарів у конкретних пунктах тимчасового розміщення ВПО, проте нині фахівці проєкту хочуть зосередитися на інформуванні людей, які знайшли собі нові домівки у приватному секторі, розповідає
  координаторка проєкту у регіоні Софія Жаб’як.

  “Ми запрошуємо людей на своєрідну консультативну зустріч через оголошення в соціальних мережах і за підтримки місцевої влади, яка також допомагає з інформування населення. На зустрічах наші медики-амбасадори проєкту розповідають про вакцинацію та харчування діток, а також консультують щодо програми грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ. За потреби, медичні працівники
  можуть провести огляд та надати рекомендації. Наразі ми вже провели 5 таких зустрічей, які показали свою ефективність. Нині ж уже запланували такі візити у Калуській, Брошнів-Осадській, Снятинській, Рогатинській та Бурштинській територіальних громадах”, – розповідає Софія Жаб’як.

  Розклад зустрічей:
  м. Калуш, 11 серпня, 11:00 – зареєструватися на зустріч
  смт. Брошнів-Осада, 11 серпня, 15:00 – зареєструватися на зустріч
  м. Снятин, 11 серпня, 12:00 – зареєструватися на зустріч
  м. Рогатин – 12 серпня, 11:00 – зареєструватися на зустріч
  м. Бурштин – 12 серпня, 11:00 – зареєструватися на зустріч
  Якщо у вас виникли питання, телефонуйте +380 95 883 8211 (координатор Софія).

  Читайте також: У Ямниці отримали допомогу від UNICEF

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!