На Франківщині погасили серію марок “Зброя перемоги. Світ з Україною”

 • На марках зображені Challenger 2, Leopard 2, Patriot, Caesar та M2 Bradley, які намалювали Сергій та Олександр Харуки.

  Про це повідомив директор з розвитку мережі “Укрпошти” Тарас Біжик, пише “Суспільне”.

  На Івано-Франківщині до Дня захисників та захисниць України погасили серію марок “Зброя перемоги. Світ з Україною”. У поштовому блоці — шість марок із зображенням військової техніки, яку Україна отримала від світових партнерів. Частину грошей, вторгованих від продажу, спрямують на закупівлю дронів.

  “Весь світ зараз — з Україною. У нас є країни партнери, які надають найсучасніше озброєння, що нам зараз допомагає. Наші воїни показали всьому світові, що ми готові та вмотивовані, що ми легко вчимося й освоюємо нову техніку”, — каже Тарас Біжик.

  З його слів, загальний тираж марок складає 160 тисяч. Івано-Франківщині передали приблизно сім тисяч.

  Командир однієї з військових частин Нацгвардії України Андрій Махобей говорить, що марки від “Укрпошти” на мілітарну тематику підіймають дух українським воїнам.

 • “Кожен громадянин України, який придбає цю марку, так само робить свій внесок. Загалом на весь світ ця марка розходиться. Дуже є велика дяка і шана. Я надіюся, що в майбутньому якнайшвидше ми вже випустимо і будемо гасити марку перемоги”, — каже Андрій Махобей.

  За словами Тараса Біжика, з 29 вересня марки поштучно або цілим блоком можна придбати в будь-якому відділенні “Укрпошти” в області.

  Читайте також: За перший місяць: фільм “Довбуш” зібрав в українському прокаті понад 50 мільйонів гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!