На Франківщині попрощалися з отцем Василем Пелипишаком

 • 16 березня у храмі святого Архистратига Михаїла, що у селі Хом’яківка Тисменицького протопресвітеріату, відбувся чин похорону за новопреставленим о. Василем Пелипишаком.

  Про це йдеться на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. 

  Поминальне моління очолив отець Ярослав Рожак — віцепротопресвітер Єзупільський.

  Попрощатися з покійним отцем зібралися родина, близькі друзі, парафіяни та душпастирі Єзупільського й Тисменицького протопресвітеріатів.

  «Дивлячись на життя протоієрея Василя, із певністю можемо сказати, що прожив він його богоугодно, стараючись, у міру своїх людських сил зробити цей світ кращим, поділитися з ближніми своєю любов’ю, — додав отець Ярослав, згадуючи покійного протоієрея Василя.

  Тіло покійного священника захоронили у рідному селі Хом’яківка.

  Отець Василь Пелипишак народився 16 січня 1953 р. у с. Хом’яківка Тисменицького району Івано-Франківської області.

 • Протягом 1990-1995 років навчався в Івано-Франківській Теологічній академії. Отець Василь також закінчив Коломийський технікум механічної обробки деревини.

  Дияконські свячення отримав 8 липня 1993 року, а ієрейські — 4 червня 1995 року з рук Єпископа Ординарія Кир Софрона Дмитерка, ЧСВВ.

  Здійснював душпастирське служіння у селах Колодіївка та Добровляни. Останнім місцем служіння стала парафія святого Архистратига Михаїла, що у селі Колодіївка.

  Читайте також: На Калущині відкрили меморіальні дошки полеглому захиснику Любомиру Фединяку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!