На Франківщині припинили обіг небезпечного морозива

 • Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про те, що з обігу вилучили небезпечне морозиво, у складі якого виявили стабілізатор Lygomme.

  Ще п’ятого серпня на сайті управління повідомляли щодо виявлення етиленоксиду в стабілізаторі Lygomme, який використовувався у виробництві морозива, яке експортували з Франції (виробник: Mars Wrigley Comfeetionery, Steinbourg) до України (отримувач: ТОВ “Торгова фірма Рудь”, вул. Тваринників, 8, село Шпитьки, Київська область), пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку управління.

  Це морозиво вилучили з торговельних мереж та направили на склад ТОВ “Торгова фірма Рудь” для відокремленого зберігання, щоб потім повернути виробнику для утилізації.

  Згідно з інформацією, вказана фірма надала відомість щодо відвантаження продукції до торговельних закладів України. Так, на Івано-Франківщині морозиво отримав ФОП Федик Н.Р. (вулиця Левинського, 1 а, Івано-Франківськ).

  Отримувач припинив відвантаження продукції ТМ “Марс” (морозиво “Snickers” 48гр/24, морозиво “Baunty” 39гр/24, морозиво “Twix” 40гр/24) та відкликав залишки згаданої продукції з продажу на Прикарпатті.

  Залишки повернули виробнику:
  – морозиво “Baunty” 39гр/24 в кількості 10 949 шт.;
  – морозиво “Snickers” 48гр/24 в кількості 18 094 шт.;
  – морозиво “Twix” 40гр/24 в кількості 7 255 шт.

  Читайте також: прикарпатців попереджають про небезпечні чашки з Китаю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!