На Франківщині розгорівся скандал через розподіл коштів для постраждалих від повеней

 • Скандал із виплатою компенсацій після повені на Прикарпатті стався у місті Галичі, де під час стихії у воді опинилися майже 600 обійсть.

  Люди нарікають на несправедливий розподіл грошей, бо лише приблизно сотню будинків міськрада визначила такими, що потребують компенсації, пише “ТСН”.

  Пошкоджені оселі розділили на три категорії: за геть зруйновані можна отримати 300 тисяч гривень відшкодувань, на ті, що потребують капітального ремонту – виділять 50 тисяч, і  по 20 тисяч – за пошкоджені помешкання. Більшість осель віднесли саме до цієї категорії. 

  Люди кажуть, що 20 тисяч – дуже мало, адже в багатьох будинках треба повністю відновлювати стіни та підлогу. Потерпілі вимагають, щоб їхні оселі обстежили повторно.

  “На 20 тисяч відшкодування – це хіба двері вхідні поставити, які у нас дуються. Підлогу, щоб найдешевшою плиткою застелити – 18 тисяч”, – каже мешканка Галича Альона Чемеринська. 

  Секретар міської ради Олен Скриник зазначає, що депутат не може визначити, чи цей будинок потребує капремонту чи поточного. Має бути спеціаліст.

  “В адміністраціях є в штаті люди, які б могли це кваліфіковано розписати. Ще 26 числа ми просили надати, але відповіді досі немає”, – каже Скриник. 

  До теми: Прикарпатець просить збудувати переїзд через потічок, який затоплює людей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!