На Франківщині щодня ловлять коригувальників вогню, – Руслан Марцінків

 • В Івано-Франківській області щодня поліціянти затримують коригувальників, які передають координати об’єктів для ударів російським окупантам.

  Про це в інтерв’ю “Суспільному” розповів голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків, пише “Галицький кореспондент”.

  “Я хотів би наголосити, що треба дотримуватися комендантської години. Якщо вона є з 23:00 до 5:00, її треба дотримуватися. Тому що відкрию, може, велику таємницю: кожного дня ловлять людей, які передають координати в Івано-Франківській громаді й на території області. Тому ворог нікуди не дівся. Навіть останні засуджені з Івано-Франківська вели сайт Стремоусову – цьому херсонському колаборанту”, — каже Марцінків.

  За його словами, коригувальники — переважно місцеві жителі, проте є й люди, які приїхали з інших регіонів.

  Щодня без них не обходиться. І тут наші правоохоронні органи дуже добре працюють, Служба безпеки дуже добре працює. Але це означає, що якесь завдання перед ними (колаборантами – ред.) стоїть, вони передають цю інформацію. Тому небезпека присутня. І, на жаль, у перші дні великої війни, хочу нагадати, зловили колосальну кількість тих, які передавали координати, особливо, що стосуються нашого аеропорту”, — додав голова Івано-Франківської громади.

  До теми: На Херсонщині окупанти посилять фільтрацію задля отримання місцевими паспортів РФ, – Братчук

  Фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!