На Франківщині суд стягнув понад мільйон гривень відшкодування за незаконну рубку лісу

 • Господарський суд Івано-Франківської області від задовольнив позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу до Державного підприємства “Рогатинське лісове господарство” про відшкодування 1 274 983, 91 гривень шкоди заподіяної лісу, внаслідок порушення норм лісового законодавства. 

  Про це сьогодні, 13 лютого, повідомили в пресслужбі Господарського суду Івано-Франківської області.

  Суд, при розгляді справи, встановив, що позивач здійснив планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Державним підприємством “Рогатинське лісове господарство”, під час якої виявив низку порушень, зокрема здійснену незаконну рубку лісу на території лісового фонду, який знаходиться в постійному користуванні ДП “Рогатинське лісове господарство”, про що 17 травня 2019 склали акт № 31.

  Згідно ст.107 Лісового кодексу України підприємства, установи, організації і громадяни зобов’язані відшкодувати шкоду, заподіяну ними лісу внаслідок порушення лісового законодавства, у розмірах і порядку, визначених законодавством України.

  Детальніше з текстом рішення  Господарського суду Івано-Франківської області від 27.12.2019 у справі № 909/1051/19 можна ознайомитися за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua.

 • Читайте також: у Калуші призупинили суцільну вирубку соснового лісу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!