На Франківщині відбувся тренінг із представниками садиб сільського зеленого туризму

 • Сьогодні управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації провело тренінг з питань маркетингу у сфері сільського зеленого туризму на тему «Результативна гостинність: від основ сервісу до підбору персоналу».

  Учасниками заходу є власники або представники садиб сільського зеленого туризму Прикарпаття, керівники та менеджери туристично-інформаційних центрів Івано-Франківська, Долини, Коломиї, Яремче, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

  Спікерами тренінгу запрошено колишнього директора Центру туристичної інформації міста Львова, міжнародного експерта з маркетингу в галузі туризму Олену Голишеву, директора консалтингової групи «Перспектива-М», експерта з питань управління, формування мереж та PR Марію Артиш, директора ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» Ладу Маланій.

  Головний акцент семінару – дискусія про те, як продати дестинацію, щоб її купили туристи. Також заходом передбачено обговорити умови для втілення ідей в туристичному бізнесі, сутність мистецтва туристичної презентації, «кластерну» співпрацю і партнерство конкурентів тощо.

  Тренінг організований у рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму».

  Довідково

  Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій обласної державної адміністрації за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 • Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

  Читайте також: На Городенківщині провели психологічний тренінг для дітей-сиріт

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!