На Франківщині власник пабу заплатить 60 тисяч штрафу за неоформленого працівника

 • Суд відмовив у позові підприємцю, який хотів скасувати 60 тисяч гривень штрафу за неоформленого працівника.

  Івано-Франківський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позовних вимог фізичної особи-підприємця до Управління Держпраці, пише “Галицький кореспондент“.

  Позивач просив суд визнати протиправною та скасувати постанову про накладення штрафу у розмірі 60 тисяч гривень за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.

  У рішенні суду повідомляється, що під час здійснення перевірки у пабі, який належить позивачу, виявили використання праці офіціанта без укладення з ним трудового договору. До акту (довідки) фактичної перевірки долучили пояснення офіціанта.

  “Він зазначив, що працює за встановленим графіком роботи та отримує заробітну плату. Суд вказує на те, що неоформлений працівник надав письмові пояснення, а позивач в позовній заяві не заперечує їх зміст. Висновки інспекторів зафіксовані в акті перевірки. Позивач при проведенні перевірки повинен довести про те, що не використовує працю цієї особи як найманого працівника. Таких належних та достовірних доказів ні відповідачу, ні суду подано не було”, – зазначається у рішенні суду.

  Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку.

  До теми: Пропонував хабар поліції: на Прикарпатті судитимуть 35-річного чоловіка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!