Рятувальники надали допомогу мешканцям села – витягли корову, що впала у вигрібну яму, пише “Галицький кореспондент”, посилаючись на ГУ ДСНС Івано-Франківської області.
Сьогодні, 6 серпня, о 15:50 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в селі Пороги Івано-Фраківського району корова впала у вигрібну яму та не може самостійно вибратись.
До місця події направили рятувальників Державного пожежно-рятувального поста села Гута, які допомогли місцевому населенню витягнути тварину з ями.
До теми: На Прикарпатті корова впала в каналізацію
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/08/0a74e988-57fb-4c57-9376-e30e762babb7-923x1230.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/08/f2d0c4c8-c3dd-4cdb-98a3-f724b4cc7e1b-691x1230.jpg)