На Франківщині викладачі-медики зіграли футбольний матч зі священиками

 • У вівторок, 22 листопада, у спортивному залі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбувся незвичний футбольний матч. Команда викладачів Івано-Франківського національного медичного університету зіграла зі збірною священиків Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

  Перед початком гри ректор університету Микола Рожко вручив посвідчення Кандидатів у майстри спорту двом студентам-медикам, які займаються гирьовим спортом — Ірині Савчин і Володимиру Шевазі, повідомляє прес-служба ІФНМУ.

  «Коли ми отримали пропозицію зіграти такий матч, відгукнулися одразу, — розповідає протоієрей Василь Бурак, канцлер Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. — Такою командою ми не грали вже років 4-5. І сьогодні ми вийшли на майданчик без попередніх тренувань. Але в нас залишилися чудові враження. Однозначно, потрібно продовжувати цю традицію, грати у футбол і зустрічатися такими товариствами».

  «Наш університет є досить спортивним, особливо з приходом знаного спортсмена професора Миколи Рожка, — каже Ярослав Кучірка, доцент кафедри хірургії стоматологічного факультету ІФНМУ. — Велике йому спасибі, що збирає нас кожного тижня, і ми маємо такі своєрідні години здоров’я.”

  Сама гра пройшла у невимушеній, дружній атмосфері. У першому таймі на майданчику повністю панували футболісти ІФНМУ, які забили у ворота суперника три «сухі» м’ячі. У перерві перед присутніми виступили вихованки університетського Народного колективу естрадно-спортивного танцю «Арт». Другий тайм запам’ятався справжньою зливою голів. Команда медиків дещо розслабилась, а священики навпаки зібралися із силами, і, як результат, фінальна сирена зафіксувала рахунок 12:11 на користь ІФНМУ.

 • Нагадаємо, Футбольний матч на честь воїна відбувся у Франківську

  dsc_0017 dsc_0024 dsc_0028 dsc_0072 dsc_0101

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!