У Долині засудили “могильного” злодія

 • За крадіжки з кладовища суд покарав злодія чотирма роками обмеження волі.

  Вироком Долинського районного суду Івано-Франківської області жителя села Новоселиця Вигодської селищної ТГ засудили до покарання у вигляді обмеження волі на строк 4 роки за неодноразово вчинені наруги над могилами померлих і незаконне заволодіння предметами, що знаходились на них, пише “Галицький кореспондент“.

  Суд встановив вину обвинуваченого у шести крадіжках металевих конструкцій з могили на сільському кладовищі. Так, у червні-липні 2020 року обвинувачений ходив на цвинтар кожних п’ять днів зранку, коли ще нікого там не було. Переконавшись, що його ніхто не бачить, він підходив до могили та знімав трубки, які хитались. Трубки та усі інші металеві предмети виломлював із могильних плит та огорож, здавав їх в пункті прийому металобрухту.

  Попри неодноразові обіцянки обвинуваченого відшкодувати завдану злочинами шкоду, все ж цього не зробив.

  “Особливо здивувало те, що, будучи фізично здоровим, непрацевлаштованим, проживаючи у тому ж населеному пункті де і вчиняв наругу над могилами, обвинувачений не допоміг їх полагодити, хоч про це його просили потерпілі”, – наголошують у повідомленні.

  За змістом ст. 61 Кримінального кодексу України обмеження волі – це покарання, що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов’язковим залученням засудженого до праці.

  До теми: засудили прикарпатця, який розповсюджував дитячу порнографію та розбещував неповнолітніх

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!