На Франківщині затримали групу осіб, які допомагали підприємствам ухилятися від податків

  • Прокуратура Івано-Франківської області спільно з СБУ та податковою міліцією припинила діяльність групи осіб, які сприяли  ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України).

    Встановлено, що вказані особи шляхом використання незаконних схем надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації податкових зобов’язань та конвертації безготівкових коштів. Останні за готівку та без документального оформлення збували кінцевим споживачам талони на пальне. За інформацією слідства, це давало їм змогу формувати фіктивний податковий кредит з ПДВ і валові витрати та, як наслідок, за попередньою оцінкою, ухилитися від сплати податків на суму 10 млн 200 тис. грн.

    Під час санкціонованих обшуків виявили та вилучили понад 1,5 млн грн та 4,7 тис. дол США ймовірно проконвертованих коштів, талони на дизельне пальне та бензин у кількості майже 12 тисяч літрів, фінансово-господарські документи, чорнові записи та транспортний засіб, який використовувався в незаконній діяльності.

    Наразі на грошові кошти та транспортний засіб наклали арешт. Слідчі дії тривають.

  • Нагадаємо, поліція розшукує аферистів, які ошукали двох прикарпатців

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!