На франківському озері встановлюють ще майже 30 лавок (ФОТО)

 • Сьогодні, 31 серпня, на міському озері в Івано-Франківську привезли 26 нових лавок зі спинками, які будуть додатково влаштовані навколо озера на вулиці Гетьмана Мазепи.

  “Це маленький позитив, оскільки, на жаль, цього року ми не мали можливості проводити роботи на цьому об’єкті. Так, уже зараз, ця відпочинкова зона ожила – тут відпочивають, гуляють із дітьми, займаються спортом, катаються на велосипедах, фотографуються, просто сидять на лавочках. Але це ще далеко не те, що ми задумали і що дуже хочемо втілити в життя”, – повідомив у соцмережі головний комунальник міста Михайло Смушак.

  Для завершення реконструкції, повідомляє Смушак, потрібно всього 2-3 місяці часу активної роботи і фінансування.

  Нагадаємо, що тендер на будівництво міського озера оголосили навесні 2017 року, а роботи з реконструкції розпочали у квітні. Тоді довкола озера зрізали дерева, що викликало обурення мешканців. З того часу міське озеро пережило багато, а ремонти так і не завершені.

  Вже в січні 2018 року стало відомо, що ремонт затягується, а вартість зростає щонайменше на сім мільйонів, а за кілька днів почався скандал, бо розсипалася свіжа бруківка вартістю майже 17 мільйонів. Тоді ремонт обіцяли завершити до Дня Незалежності. У червні 2018-го реконструкцію призупинили. 

  У жовтні 2018 року міський голова Руслан Марцінків пояснив, що ремонтні роботи затягуються через підрядника, який займався світлом і сказав, що у 2019 році, можливо, вийдуть на фінішну пряму.

  Втім, через проблеми із фінансуванням, ремонт на озері досі не завершили.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!