На франківському ринку Халаменду спробували облити лайном

 • Сьогодні, 16 листопада, в Івано-Франківську підприємець Ігор Халаменда, відомий у місті як Бура, розповів, що люди, які захопили ринок – рейдери.

  “На сьогоднішній день ринок у нашій власності. Хочу сказати, що мій офіс захопили злочинці. Нехай покажуть документи! Натомість ми робимо все в рамках чинного законодавства. І говорю, що нас грабують”, – зазначає Халаменда.

  Після цього хлопець у парику спробував вилити на Халаменду відро з лайном. Але спроба провалилася.

  Наразі Ігор Халаменда з охороною. В приміщення “Торгового сервісу” не заходить.

  “Не потрібно бути юристом, щоб зрозуміти, що планується захоплення. Я маю документ з єдиного реєстру, де чітко вказано, що власником та директором ринку є Халаменда”, – каже юрист Бури Тарас Жарський.

  За словами Жарського, фірма, яка орендувала ринок, створена 1 жовтня 2019 року. Її капітал – одна тисяча гривень.

  “Як така фірма може бути орендарем? Її назва “Марксмен Компані”, а керівник – Петро Кіян”, – додає юрист.

  Жарський акцентує, що йдеться про майно, яке знаходиться у власності територіальної громади. І взяти в оренду приміщення не можна просто так, на це мусить бути рішення виконкому.

  Ігор Халаменда наголошує, що фірма, яка захопила ринок – аферисти.

  “Я нічого не підписував, ви підробили всі документи”, – додає Халаменда.

  Юрист нових власників Ігор Береговий каже, що вони планують розірвати договір і ще раз домовитися нормально. Мовляв, проблеми їм не потрібні.

  Хочемо скласти двосторонню угоду про розривання договору“, –  зазначає Береговий.

  На це Халаменда відповів, що розривати нічого не буде, бо нічого не підписував.

  Варто нагадати, що нещодавно адміністрація центрального ринку Івано-Франківська дізналася про те, що у ринку тепер начебто є новий власник.

  Тоді ТОВ “Торговий сервіс” за даними Мін’юсту мав прописку в місті Дніпро. Новою власницею ринку стала Тамара Казанцева, вона зареєстрована у підконтрольній бойовиками Андріївці Волноваського району Донецької області. Керівник – Олександр Туяхов. Нотаріус, котрий вніс зміни до бази даних Мінюсту, – Наталія Шилова з Кіровоградської області.

  Колишній власник ринку Ігор Халаменда стверджував, що нікому не продавав ТОВ “Торговий сервіс”, а “нових власників” центрального продуктового ринку називав рейдерами.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!