На франківському стадіоні «Рух» через стан трибун може вміститись тільки 6 200 глядачів

 • Сьогодні, 12 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету, під час якого відзвітували про роботу комунального підприємства «Івано-Франківський міський центральний стадіон «Рух».

  Так, директор підприємства Володимир Ковалюк повідомив, що стадіон «Рух» – одна із найбільших спортивних споруд нашого міста, яка має можливість прийняти велику глядацьку аудиторію для перегляду футбольних матчів, турнірів, концертів та фестивалів.

  Від початку року близько 85 000 глядачів відвідали заходи та змагання, які відбувались на стадіоні.

  Також у звіті Ковалюка йдеться про те, що трибуни стадіону розраховані на 20 000 місць, однак через незадовільний стан там може розміститись 6 200 глядачів на східній трибуні. За 2018 рік на стадіоні «Рух» було проведено 38 спортивно-масових заходів та змагань різного рівня.

  Підприємству також вдалось відремонтувати кімнату для поліції та приміщення для затриманих, провести монтаж відеонагляду зовнішнього і внутрішнього периметру східної трибуни та футбольного поля, відремонтувати освітлення стадіону, встановити обладнання звукової системи, встановити обладнання для продажу онлайн квитків та готівкового розрахунку на масові заходи тощо.

  Окрім того, наразі ремонтують приміщення тренерської кімнати на першому поверсі східної трибуни стадіону «Рух» та доглядають за футбольним полем.

  Нагадаємо, Франківцям пропонують обрати кращого футболіста “Прикарпаття”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!