“На фронті Різдва вже здобули перемогу”, – Скрипка пояснив, як традиції наближають нас до Європи

 • Український музикант і лідер гурту “ВВ” Олег Скрипка зараз перебуває у різдвяному турі Канадою.

  Перед цим дав кілька концертів в Україні. Артист пояснив, як різдвяні традиції наближають нас до Європи, а колядки відрізняють від росіян, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  Олег Скрипка також зізнався, чому тема Різдва та “Щедрика” у його творчості є головною. Приблизно 15 років тому музикант зрозумів, що люди в Києві втратили традицію святкування Різдва. Тоді Скрипка поставив собі за мету повернути киянам святкову атмосферу, колядки, щедрівки, вертеп. Працював над цим разом з командою.

  “Український “Щедрик” подорожував світом, доїхав аж до Америки. Наша колядка стала англомовною, американці колядують з нею вже сто років. У цьому контексті наше прагнення бути разом з усім світом вже давно реалізоване. Різдвяні традиції об’єднують нас з Європою. Цих традицій, колядок немає у росіян. Ми природно набагато ближче до Європи саме через Різдво. І хоча ми на полі бою ще не перемогли, на фронті Різдва вже здобули перемогу”, – поділився артист.

  Зараз Скрипка разом з музикантами відправився на благодійні гастролі з програмою “Щедрик” в Канаду. Там збиратиме кошти для ЗСУ. Ця програма має патріотичний характер, можна почути коляди, щедрівки, хіти “ВВ”, патріотичні пісні.

 • До теми: На Франківщині виконали “Щедрик” на карильйоні з використаних гільз

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!