На фронті загинув начальник управління соцзахисту Верховинської РВА Микола Максимʼюк

 • Він служив у 10 гірсько-штурмовій бригаді «Едельвейс».

  При виконанні бойового завдання в ході ведення штурмових дій, внаслідок кулеметного обстрілу, здійсненого російськими військами у районі населеного пункту Білогорівка Бахмутського району Донецької області, 12 липня загинув воїн з Верховинщини Микола Максим’юк.

  Про смерть воїна написав голова Верховинської РВА Василь Бровчук.

  Воїн захищав кордони України у складі розвідувального взводу розвідувальної роти 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
  Микола був справжнім патріотом своєї країни, адже ще у 2015 році добровільно пішов до військкомату, аби стати на захист нашої держави.

  З 2019 по 2020 роки повторно був призваний на військову службу за контрактом. 24.02.2022 року, у перший день початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, знову долучився до лав Збройних сил України.

  За час проходження служби гідно виконував бойові завдання та разом з побратимами обороняв українську землю від російських загарбників.

  У цивільному житті Микола Максим’юк протягом 23 років пропрацював державним службовцем. Розпочинав службову діяльність у 2000 році головним спеціалістом, у 2013 році був призначений заступником голови райдержадміністрації, а у 2017 році очолив управління соціального захисту населення Верховинської райдержадміністрації.

 • “Активний, добрий, життєрадісний, турботливий, чесний і завжди готовий підставити дружнє плече – таким запам’ятають Миколу родина, колеги, друзі та всі, хто знав його особисто. Боляче, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Низько схиляємо голови у скорботі”, – написав Бровчук.

  Читайте також: Зеленський: Ми ніколи не віддамо своєї землі – навіть одного села, де живе один дід

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!