На фронті загинув український письменник

 • Йому було лише 29 років.

  Український поет та прозаїк Ігор Мисяк загинув на війні, захищаючи Україну від російських нападників. 

  Товариш письменника Артем Скорина повідомив про його загибель і поділився спогадами про Ігоря.

  “Ми з Ігорем мали стільки планів, обговорювали? де проведемо презентації після перемоги, про що буде наступна книжка. В березні, коли він приїхав на кілька днів у відпустку, ми зняли з ним кілька відео і він знову поїхав на фронт. А з квітня він перестав виходити на звʼязок, – йдеться у дописі Артема. – Спершу я думав, що він десь в лісі, де нема звʼязку. Пізніше, коли він так і не відповідав, я сподівався, що він хоча б у полоні. Сьогодні стало відомо, що його не стало. Він загинув, захищаючи нас від нелюдів, які називають себе росіянами… Нема слів, щоб виразити свою ненависть до цієї недокраїни”.

  Довідково: Ігор Мисяк на початку березня 2022 року долучився до підрозділу Сил територіальної оборони. Згодом опинився у лавах окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу. Брав участь у звільненні Херсонщини від російських окупантів.

  Перед тим, з осені 2014-го до кінця літа 2015 року, він проходив службу тоді ще в полку “Азов” санітаром на “швидкій” і бійцем-рятувальником.

  У червні Мисяку мало виповнитися 30 років. Він лавреат чотирьох літературних конкурсів і фестивалів. Друкувався у журналах “Літературний Чернігів”, “Дзвін”, в антології “Молоді голоси” та ще кількох альманахах.

  У листопаді 2022 року вийшов його перший роман “Завод”. В анотації зазначається, що це твір “про персональний вибір та особисту ілюзію, про те, чи взагалі можливо здобути щастя, а також про те, чи так уже й доцільно завжди отримувати те, чого бажаєш”.

  Читайте також: У Кремлі очікують, що Путін на Радбезі згадає про “атаку диверсантів” на Бєлгородщину

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!