На горі Піп Іван створять “Collegium Carpatikum”

5 – 7 вересня в Криниці (Республіка Польща) відбувся XXVII Економічний форум. Організатор форуму – Інститут східноєвропейських досліджень, а головний партнер – Малопольське воєводство Республіки Польща.

Цьогоріч у форумі брало участь близько 4 тисяч осіб з понад 60 країн. Своїми поглядами на економічну, політичну та суспільну ситуацію в світі ділилися очільники урядів та парламентарі, представники найбільших фірм, експерти, представники культури та науки. На запрошення Малопольського воєводства участь у форумі взяв ректор університету ПНУ ім. В .Стефаника, професор Ігор Цепенда.

Читайте також: У Гошівському монастирі відбулись ювілейні святкування

У рамках програми форуму відбулося 6 пленарних сесій, понад 180 дискусійних панелей, майстер-класів та дебатів, національних та регіональних презентацій. Упродовж трьох днів учасники заходу обговорювали важливі питання у сферах безпеки макроекономіки, міжнародної політики, бізнесу та управління, охорони здоров’я, нової економіки, інновацій тощо.

Зокрема, варто зазначити, що під час панелі на тему наукової співпраці в Карпатському регіоні, учасники – Варшавський університет, Прешівський університет, Сучавський університет, Католицький університет у Будапешті та Прикарпатський національний університет – ухвалили рішення про створення «Collegium Carpatikum» з символічним осідком в обсерваторії Прикарпатського і Варшавського університетів на г. Піп Іван.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!