На Городенківщині відкрили поліцейську станцію

 • Сьогодні, 10 серпня, у Луці відбулося відкриття поліцейської станції.
   
  У рамках реалізації проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади» в адмінбудинку Луківського старостинського округу облаштовано поліцейську станцію, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Городенківську міську раду.
   
  На відкриття нового відділення завітав міський голова Богдан Кобилянський, начальник поліції Івано-Франківської області Сергій Безпалько та його заступник Остап Білейчук.
   
  Поліцейський офіцер громади Іван Коновалик, який працюватиме тут, стежитиме за порядком одразу в кількох селах нашої громади.
   
  Мешканці Луки, Унежа, Монастирка, Незвиська, Воронова, Семенівки, Раківця та Чортівця тепер не мусять їхати аж до Городенки, а зі своїми проблемами та проханнями зможуть приходити до Луківської поліцейської станції. Для поліцейського тут створені усі необхідні комфортні умови, усе для виконання ним функціональних обов’язків, пов’язаних із забезпеченням публічної безпеки та порядку.
   
  Поліцейський також невдовзі матиме службовий автомобіль для оперативного реагування на повідомлення громадян.
   
  Відкриття нової поліцейської станції стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції, міської ради та підприємців і фермерів громади.
   
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!