На Івано-Франкіщині зареєстрували 140 тисяч переселенців

 • Заступниця голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Людмила Сірко повідомила, що в області уже розміщено 140 тисяч 365 осіб, які були змушені покинути свої домівки через бойові дії.

  Найбільше людей зареєстровано у місті Івано-Франківську – понад 33 тисяч осіб, а також в Надвірнянському, Коломийському та Калуському районах.

  На Прикарпатті перебуває 3 тисячі 800 осіб із інвалідністю, 17 тисяч пенсіонерів та майже 46 тисяч дітей. А це ті категорії, які потребують посиленої уваги і опіки.

  Посадовиця зазначила, що в області врегульовано гуманітарні грошові потоки, якими охоплені всі райони. На черзі – вирішення проблематики із передачею продуктових наборів. За словами Людмили Сірко, є потреба у продуктах різного терміну зберігання та їх розподілі між державними, комунальними установами і приватними господарствами. Адже із понад 540 об’єктів розміщення переселенців, більша половина – це приватний сектор.

  Своєю чергою, заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник акцентував увагу, що останнім часом має місце тенденція до зниження темпів надходження гуманітарної допомоги, особливо продуктів харчування. 

  До теми: На Прикарпатті збудують 100 тисяч квадратних метрів житла для переселенців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!