На Івано-Франківщині ліквідували мережу підпільних АЗС

 • Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області в ході проведення заходів з протидії незаконному обігу пального викрили незаконну діяльність з виготовлення, зберігання та збуту паливно-мастильних матеріалів та ухилення від сплати податків.

  На підставі ухвал міського суду Івано-Франківської області проведено ряд обшуків. За результатами санкціонованих обшуків в офісному приміщені, де зареєстровані та здійснюють свою діяльність деякі  автозаправні станції, виявлено та вилучено бухгалтерські документи, чорнові записи, відеореєстратори.

  Також виявлено понад 50 тис. літрів паливно-мастильних матеріалів, резервуари для зберігання ПММ з автозаправними колонками та пістолетами, спеціальне обладнання, причіп-автоцистерну тощо. На всіх об’єктах відібрано зразки для проведення експертиз.

  Ємності, резервуари, автоцистерну, паливо-роздавальні колонки належним чином опечатано.

  Працівники Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області подали клопотання з метою накладення арешту на виявлені цінності. Загальна сума вилучених підакцизних товарів складає близько 2,3 млн грн. Досудове розслідування триває.

  Читайте також: На Рожнятівщині закрили нелегальну заправку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!