На Івано-Франківщині на COVID-19 у листопаді померли на 83 людини більше, ніж у жовтні

 • За словами директора обласного департаменту охорони здоров’я Ігоря Дмитренка, ситуація з госпіталізацією хворих поступово стабілізується.

  Пацієнтка Галицької лікарні Оксана Базів розповіла, що вже 12 день лікується від COVID-19. За її словами, у медзаклад жінка потрапила у важкому стані та потребувала кисню, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  “Від коронавірусної хвороби загалом у нашій області померли 2 768 хворих. Упродовж жовтня – 244 хворі, упродовж листопада — 327. Це дуже насторожує. Коронавірусна хвороба з мутованим вірусом “Дельта” дуже сильно впливає на організм людини. У важкій ситуації пацієнти дуже швидко помирають”, — сказав Ігор Дмитренко.

  За словами директора Галицької центральної районної лікарні Володимира Крупи, зараз у реанімації перебувають троє пацієнтів із COVID-19. Загалом у медзакладі є 80 ліжок для прийому хворих на COVID-19 та підозрою на хворобу.

  “Якщо порівняти з 2020 роком, то ситуація є стабільною. Немає масового поступлення хворих. Тобто у нас співвідношення тих, які потрапляють на лікування у стаціонар, і тих, які виписуються, йде 1:1. У нас браку ліжок, медикаментів і кисню на цей момент немає. Усе зараз працює у штатному розміреному режимі”, — говорить Володимир Крупа.

  За словами заступниці голови облдержадміністрації Людмили Сірко, станом на 23 листопада у лікарнях області зайняті майже 70% ліжок для пацієнтів з COVID-19. У медзакладах медики планують розгорнути ще 249 ліжок для людей з коронавірусною хворобою.

  Нагадаємо, 12 729 нових випадків COVID-19 зафіксували в Україні станом на 23 листопада 2021 року.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!