На Івано-Франківщині попрощалися із померлим священослужителем

Сьогодні, 3 травня, у селі Фитьків Надвірнянського району відбулась Божественна Літургія з чином поховання, яку очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк).

Попрощатися зі священиком до парафіяльного храму, в якому він служив, прибула велика кількість духовенства, монашества, рідних, друзів та вдячних парафіян, повідомляють у прес-службі єпархії.

Звістка про смерть о. Івана Качанюка сколихнула не тільки Прикарпаття, але й духовенство та вірних з-за кордону, адже це був жертовний, відповідальний, чуйний і надзвичайно працьовитий пастир Христової ниви.

Після богослужіння домовину з покійним священнослужителі винесли і обійшли навколо церкви під спів “Христос Воскрес!”. Попереду дороги діти встеляли землю квітами.

У своєму прощальному слові владика Василій зачитав біографію о. Івана, а також передав співчуття родині від Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава:

“Понад тридцять років о.Іван Качанюк служив на благо Христової Церкви. Його незламну віру не змогли зруйнувати часи атеїзму і суворого підпілля. Цей ревний священик був духовною, щедрою, мудрою і доброю людиною. Покинувши цей світ у світлий тиждень, він прилучився до вічної воскресної Трапези Небесного Отця. Сьогодні у скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю новопреставленого пресвітера о.Івана Качанюка. Віримо, що Господь прийме душу слуги Свого Івана в оселі праведників…”, – сказав священослужитель

Наприкінці духовенство подякувало присутнім за те, що прийшли віддати шану о.Івану Качанюку, який усе своє свідоме життя не тільки словом, а й особистим прикладом плекав сильну і глибоку християнську віру.

Фото: Володимир Ковальчук

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!