Фільм розповідає про життєвий шлях та становлення воїна, який прагнув єдиного – вільного майбутнього для всього українського народу.
Про це повідомили на сторінці Івано-Франківської ОДА.
Дмитро Коцюбайло (“Да Вінчі”) – перший доброволець, якому Президент України Володимир Зеленський присвоїв найвище звання “Герой України”, хлопець, який зовсім юним став на захист країни і на полі бою проявив себе справжнім лідером, за яким пішли сотні.
Фільм про його історію – життєву та бойову – вчора за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації презентували в Івано-Франківську.
Переглянути стрічку завітала голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, матір полеглого Героя Оксана та бабуся пані Іванна, а також побратими та друзі Дмитра.
Життя відважного воїна обірвалося 7 березня 2023 року на околицях Бахмута. Дмитрові назавжди – 27. Його ім‘я вписане в новітню історію боротьби нашої держави, як символ мужності та безкомпромісної любові до рідної землі.
Перегляд стрічки був безкоштовний, але присутнім запропонували підтримати “Вовків Да Вінчі”, які нині продовжують воювати на передовій. У підсумку глядачі задонатили 28 253 гривні, 100 доларів і 5 євро, ще понад 20 тисяч гривень люди перекинули на банківський рахунок підрозділу. Це – наразі найбільший збір.
Фільм “Да Вінчі” вже побачили у Миколаєві та столиці, а також в США. Згодом стрічку можна буде переглянути в кінотеатрах України, а також її покажуть глядачам у країнах Європи.
Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли
Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного