На Івано-Франківщині презентували фільм про Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі”

 •  
  Фільм розповідає про життєвий шлях та становлення воїна, який прагнув єдиного – вільного майбутнього для всього українського народу.
   
  Про це повідомили на сторінці Івано-Франківської ОДА.
   
  Дмитро Коцюбайло (“Да Вінчі”) – перший доброволець, якому Президент України Володимир Зеленський присвоїв найвище звання “Герой України”, хлопець, який зовсім юним став на захист країни і на полі бою проявив себе справжнім лідером, за яким пішли сотні.
   
  Фільм про його історію – життєву та бойову – вчора за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації презентували в Івано-Франківську.
   
  Переглянути стрічку завітала голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, матір полеглого Героя Оксана та бабуся пані Іванна, а також побратими та друзі Дмитра.
   
  Життя відважного воїна обірвалося 7 березня 2023 року на околицях Бахмута. Дмитрові назавжди – 27. Його ім‘я вписане в новітню історію боротьби нашої держави, як символ мужності та безкомпромісної любові до рідної землі.
   
  Перегляд стрічки був безкоштовний, але присутнім запропонували підтримати “Вовків Да Вінчі”, які нині продовжують воювати на передовій. У підсумку глядачі задонатили 28 253 гривні, 100 доларів і 5 євро, ще понад 20 тисяч гривень люди перекинули на банківський рахунок підрозділу. Це – наразі найбільший збір. 
   
  Фільм “Да Вінчі” вже побачили у Миколаєві та столиці, а також в США. Згодом стрічку можна буде переглянути в кінотеатрах України, а також її покажуть глядачам у країнах Європи.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!