На Івано-Франківщині у ковідних лікарнях розгортають додаткові ліжка з підведеним киснем

 • На Прикарпатті у ковідних лікарнях розгортають додаткові ліжка із підведеним киснем.

  Учора, 21 жовтня, під час пресбрифінгу директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко зазначив, що у лікувальних закладах облаштовують додаткові ліжка для пацієнтів з коронавірусною хворобою, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на Косівську районну державну адміністрацію.

  Також більшість лікарень перепрофільовують, адже кількість хворих збільшується так стрімко, що навіть за таких умов показних зайнятих ліжок сягає 70%.

  “В області щоденно помирає понад 10 осіб. Ця ситуація насторожує і потребує негайного реагування. Ми робимо все можливе: розгортаємо додаткові ліжка, майже всі з яких із підведеним киснем. Медики працюють у посиленому режимі, але іноді й ми буваємо безсиллі, адже наслідки коронавірусної хвороби важкі та часто летальні. Цього епідсезону спостерігається набагато важчий перебіг захворювання, із значними ускладненнями, все більше хворих потребує госпіталізації, додаткової подачі кисню та заходів інтенсивної терапії”, – наголосив Ігор Дмитренко.

  Читайте також: антирекорд: в Україні за добу виявили 23 785 випадків COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!