На Івано-Франківщині укриття, які придатні до використання, можуть прийняти лише 9% мешканців області

 • 79 укриттів вдалось облаштувати за останні місяці.
   
  Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
   
  80% захисних споруд придатні для використання. Загалом це 631 об’єкт, де у випадку небезпеки можуть заховатися майже 118 тисяч людей, що становить 9% населення області.
   
  Окрім того, є ще майже 1300 найпростіших укриттів і споруд подвійного призначення, які можуть вмістити ще майже 270 тис. прикарпатців, а це 22% населення.
   
  В області продовжують обстежувати підвальні, цокольні приміщення, зокрема у новобудовах, наскільки вони придатні як найпростіші укриття.
   
  Як зазначають, упродовж червня провели оперативні обстеження захисних споруд. Загалом оглянули 2014 об’єктів, з них 18% виявилися непридатними, а це 367 об‘єктів. З них 128 не відповідають технічним вимогам, 40 підтоплені, 18 в аварійному стані, 9 – у незадовільному.
   
  123 сховки під час огляду виявилися зачиненими. Найбільша кількість непридатних укриттів – в Івано-Франківському районі. Це кожен четвертий сховок.
   
  Ще одним проблемним питанням залишаються укриття у великих торгових центрах, де під час ракетної небезпеки змогли б сховатись працівники та відвідувачі. 
   
  З державного бюджету виділили 20 млн грн, які планують скерувати на облаштування нових укриттів.

  Нагадаємо, за оцінками ДСНС понад 23 % укриттів в Україні непридатні до використання

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!