На Івано-Франківщині за місяць спіймали 60 нелегалів

 • На території Івано-Франківської області в ході проведення посилених профілактичних заходів у рамках операції «Мігрант», яка тривала упродовж місяця, працівники міграційної служби виявили 60 неврегульованих мігрантів.

  За позовом Управління ДМС в Івано-Франківській області, суд прийняв рішення про примусове видворення одного з іноземців-правопорушників за межі України. Міграційники вже допровадили його до пункту пропуску через державний кордон та передали співробітникам Державної прикордонної служби, пише «Галицький кореспондент».

  Аналогічна процедура видворення чекає на ще одного іноземного громадянина, який наразі поміщений до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців, які незаконно перебувають в Україні.

  Стосовно 43 іноземних громадян міграційною службою прийнято рішення про їх примусове повернення до країн походження, одному іноземцю скорочено строк тимчасового перебування в Україні.

  Крім того, 17 іноземним громадянам, які порушили правила перебування в нашій країні, вирішили заборонити в’їзд на територію України.

  У ході відпрацювання території області виявили і притягнули до адміністративної відповідальності 84 іноземців, а також 29 громадян України. Правопорушники сплатили штрафів на загальну суму понад 162 тисячі гривень.

  Читайте також: на Прикарпатті виявили 26 нелегальних мігрантів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!