На Івано-Франківщині запрацювала нова онлайн мапа для комфортного сортування сировини

 • До міжнародного Дня Землі  активісти запустили нову онлайн платформу – мапу для комфортного сортування

  Національна мапа пунктів приймання вторинної сировини дозволить жителям Івано-Франківщини за лічені секунди  знайти, додати або прибрати точки збору в будь-якому місці. Проєкт розроблено з метою допомоги кожному під час сортування: від вибору пункту та роздільного збору до здачі сировини.

  Особливістю мапи є широка мережа відміток: спеціалізовані пункти, баки для сортування, станції. Кожна точка на карті містить актуальні дані про години роботи, адресу та контакти.

  Також на платформі наявні рекомендації: основні правила поділу сировини на фракції, деталі маркування та розвінчування міфів, що дозволяє уникати типових помилок, економити час та підвищувати ефективність екожиття громадян.

  «Закликаємо активних громадян вносити зміни: додавати пункт, якщо його немає на мапі, видалити, якщо з певних причин він більше не працює. Для редагування необхідно надати контакти, вказати адресу, фракції та, за можливості, прикріпити фото. Дані перед оновленням проходять перевірку групою модераторів-волонтерів. Це дозволяє попередити появу недостовірної інформації», – каже організатор, президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» – Юлія Мархель.

  Організатори закликають жителів Івано-Франківщина бути активними та ініціативними – ділитися актуальною інформацію про сортування з іншими. Серед найактивніших учасників будуть проводитися конкурси, змагання та розігруватися цікаві призи.

  До 2023 року планується максимально покрити карту України точками прийому, після якого головним завданням залишиться підтримка та оновлення наявної інформації.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!