На Івано-Франківщині зареєстровані 114 дороговартісних автомобілів

 • Цьогоріч під оподаткування транспортним податком на Івано-Франківщині потрапили 106 осіб, які мають у власності 114 “елітних” автомобілів. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

  Найбільша кількість об’єктів оподаткування, за які фізичними особами сплачується податок, транспортні засоби марок Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Audi, Land Rover Range Rover. Зрештою, власники дорогих автівок сплатили 1,85 мільйонів гривень транспортного податку.

  Нагадаємо, що фізичні особи, які мають у власності “елітні” легковики мають сплачувати транспортний податок. У 2019 році оподатковуються автомобілі  з 2014 року випуску і середньоринкова вартість яких становить понад 1,56 млн гривень.

  Ставка транспортного податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тисяч гривень за кожен “елітний” легковий автомобіль, обчислення якої здійснюється фіскальним органом за місцем реєстрації платника. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

  Нагадаємо, нещодавно в Івано-Франківську спорткар влетів у “Ланос”.

 • Фото – ілюстративне. Джерело.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!