На Івано-Франківщині зареєстровано понад 9 тисяч безробітних

 • Протягом січня-лютого 2018 року послуги служби зайнятості на Прикарпатті отримали 12,6 тис. зареєстрованих безробітних, зокрема 58,5% (7,4 тис. осіб) жінок та 41,5% (5,2 тис. осіб)  чоловіків.

  За сприяння служби зайнятості протягом двох місяців 2018 року отримали роботу 7,7 тис. осіб, у тому числі 50,7% (3,9 тис. осіб) жінок, а також 49,3% (3,8 тис. осіб) чоловіків.

  Профорієнтаційними послугами було охоплено біля 11,0 тис. осіб, з них 57,4% (6,3 тис. осіб) безробітних жінок та 42,6% (4,7 тис. осіб) чоловіків.

  Для підвищення конкурентоздатності на ринку праці у січні-лютому 2018 року до професійного навчання за направленням державної служби зайнятості було залучено 1,5 тис. осіб з числа безробітних, зокрема 67,5% (1,0 тис. осіб) безробітних жінок та 32,5% (0,5 тис. осіб) чоловіків.

  Протягом цього періоду у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 1,0 тис. осіб, з них 50,3% (0,5 тис. осіб) жінок та 49,7% (0,5 тис. осіб) чоловіків.

  Станом на 1 березня кількість зареєстрованих безробітних становила 9,3 тис. осіб, зокрема 58,1% (5,4 тис. осіб) жінок та  41,9%  (3,9 тис. осіб) чоловіків.

  З метою формування у жінок впевненості у власних силах та мотивації до досягнення успіху, підвищення рівня самооцінки та знаходження оптимальних моделей поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з працевлаштуванням, в міських, районних, міськрайонних філіях Івано-Франківського обласного центру зайнятості проводяться засідання клубів (цикл занять) для жінок.

 • Головною метою їхньої діяльності є підтримка жінок, які перебувають на обліку в службі зайнятості в отриманні якісних та кваліфікованих інформаційних, консультаційних, юридичних, психологічних консультацій та у вирішенні проблем працевлаштування в найкоротші терміни.

  Також в філіях області створено ґендерні інформаційні куточки, які містять різноманітні інформаційні матеріали на тему: «Що таке ґендер», «Особливості психології чоловіків і жінок», «Поради для жінок щодо пошуку роботи (в т.ч. жінок, які мають дітей)», «Жінка та бізнес», законодавчі акти  з ґендерних питань.

  Читайте також: У Франківську презентували курси для безробітних, учасників АТО та переселенців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!