На Івано-Франківщині зросли доходи місцевих бюджетів

 • Сьогодні, 25 листопада, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

  На нараді обговорили моніторинг соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення за 9 місяців 2019 року.

  Жанна Табанець, директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації розповіла, що аналіз проводився за 58 показниками.

  Вона додала, що наша область – 16-та в Україні за рівнем соціального-економічного розвитку.

  “За підсумками роботи 9 місяців деякі показники зросли. Наприклад, зріс обсяг інвестицій, збільшилися доходи місцевих бюджетів в 13 районах, є динаміка соціальних індикаторів”, – розповіла Табанець.

  У 9 районах збільшився обсяг експорту, а у 6 районах – скоротився. Середня заробітна плата зросла в Долинщині та на Верховинщині. Кращими в наданні адміністративних послуг стали Калуський та Тисменицький райони.

 • У лідерах рейтингу за соціально-економічним розвитком Богородчанський та Долинський, а найгірші – Верховинський, Косівський райони.

  “Ми не хотіли виявити кращі районі і гірші, це все робилося, щоб потім розуміти, що треба покращити”, – зауважила Табанець.

  Читайте також: 24 молоді сім’ї з Прикарпаття отримали пільгові кредити на житло

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!