На Калущині чоловік збирає кошти, аби врятувати важкохвору доньку

 • Батько важкохворої мешканки Калуського району Лідії Перегіняк звернувся до всіх про допомогу у лікуванні дочки.

  Жінка потребує пересадки печінки. Операція коштує близько 800 000 гривень. Донором погодилася стати донька Лідії Перегіняк, пишуть “Вікна”.

  Моя донька потребує пересадки печінки. На це потрібні дуже великі кошти — 800 тис. гривень. Онука дає мамі частину печінки. Прошу допомоги в усіх. Щиро дякую за уже надану допомогу, бо я вже півтори року лікую доньку. Я втратив сина у 20 років, залишилася у мене одна донька. У неї залишилося 10% печінки.  Таких коштів я не маю. Звертався до Президента України, який мені дав коротку відповідь, що надіслав лист до міністерства здоров’я. Був я у міністерстві, був у Гройсмана, у Верховній Раді, у фракціях. У Шевченка був. Всі обіцяють, але нічого ще нема. Всі документи передав усюди. Дякую всім за те, що допомогли. Прошу вас — допоможіть мені ще раз, — просить мешканець Калущини Ігор Данилів, батько хворої Лідії Перегіняк.

  Нагадаємо, у червні 2015 року 37-річній Лідії Ігорівні Перегіняк-Данилів з Старого Угринова діагностували вірусний цироз печінки С(РНК НСV+), клас В, з явищами портальної гіпертензії, стадія реплікації вірусу. Окрім того, тоді ж — дефіцитну анемію середнього ступеню, хронічний панкреатит нестійкої ремісії, хронічний калькульозний холецистит, мікронефролітіаз. До того ж, відкрилася маткова кровотеча.

  Донором частини печінки для Лідії погодилася стати її старша донька Неля. Операція — не з простих. Проводитимуть її майже 20 лікарів протягом 20 годин. І тоді в Лідії є шанс на одужання. За умови — якщо родина назбирає 800 тисяч гривень на операцію. Ці кошти для родини — непідйомна сума, яку без допомоги небайдужих ніяк не зібрати. Родина продає все, що може. Зокрема — і новобудову. Та навіть цієї суми буде недостатньо.

  Часу, щоб зібрати кошти, — до березня. Номер картки Приватбанку: 5457 0822 8168 4659 

 • Нагадаємо, Потрібна допомога: 27-річний прикарпатець шукає гроші на дорогу операцію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!