На Калущині хочуть збудувати м’ясопереробний завод

 • 30 років в руїнах перебуває територія колишнього льонозаводу у Боднарові Калуської громади. Майже 25 га землі просто пропадає і руйнується. Однак змінити ситуацію можна, залучивши сюди інвесторів. Завдяки розміщенню тут промислових об’єктів громада отримає шанс на розвиток.

  Староста Боднарівського старостинського округу Олег Дрогомирецький розповідає, що з 25 га землі у приватній власності — 16 га, а 8,5 га — вільні. Тому важливо вкладати у вільні землі кошти, залучивши інвестора. Інакше — все руйнуватиметься і занепадатиме, інформують “Вікна”.

  Знайшовся і потенційний інвестор, який готовий будувати на території колишнього льонозаводу м’ясопереробний завод.

  Міський голова Андрій Найда зазначив, що мав попередню зустріч з провідною агрокомпанією краю — ТзОВ «Ґудвеллі Україна», яке зацікавлене в будівництві м’ясопереробного заводу:

  — Місце хороше, їм підходить. Тепер вони будуть спілкуватися з власниками. Все ж таки для села це великий плюс, адже збільшуватимуться надходження до села.

  На цьому етапі обговорюється забезпечення ділянки землі необхідними комунікаціями і ресурсами для такого рівня виробництва, враховуючи всі необхідні фактори, зокрема й логістичне сполучення.

  Найбільшою перевагою у відкритті м’ясопереробного заводу буде створення робочих місць та залучення інвестиційних коштів.

 • Директорка з питань розвитку та комунікацій компанії ТзОВ «Ґудвеллі Україна» Любов Богачевська-Єнсен зазначила, що планується створити приблизно 700 робочих місць з достойною зарплатою та соцпакетом. Спочатку парцівники набиратимуться досвіду на м’ясопереробному заводі у Польщі, а вже звідти повернуться для роботи на Калущину.

  У Калуській міській територіальній громаді мають надію на майбутню співпрацю. Інвестори, розглянувши всі пропозиції, обіцяють повідомити про своє рішення найближчим часом.

  — Так чи інакше я вважаю, що спочатку потрібно говорити з нашими інвесторами і ще раз порушувати це питання. А вже після того ми будемо говорити більш детально. Будемо бачити їхні настрої і вже через певний період часу зможемо повернутися до розгляду будівництва м’ясопереробного заводу, — додала Любов Богачевська-Єнсен.

  Читайте також: У Калуші планують збудувати дитячий розважальний комплекс

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!