На Калущині місцеві газди виводять стоки у річку

Цього тижня відбулось друге виїзне засідання тимчасової комісії із визначення джерел забруднення та причин обміління річки Млинівки, створеної розпорядженням міського голови Калуша.

На засідання комісії було запрошено небайдужого мешканця міста Калуша Ігоря Микулу,який проживає на вул. Добрівлянській і добре знає проблеми річки. Калушанин висловив свої пропозиції щодо вирішення проблемних питань річки Млинівка, які прийнято до уваги та буде враховано при прийнятті рішення, переконують у Калуській міській раді.

Цього разу досліджували річку на проміжку від мікрорайону Загір’я до моста на вулиці Степана Бандери – Івано-Франківська, інформують «Вікна».

Члени комісії оглянули каналізаційно-насосну станцію №1 (далі КНС) на вулиці Луки Загірські, на яку потрапляють стічні води з колектора на вулиці Гірника, а також перевірили роботу каналізаційних мереж на вулицях Гірника та Мартинця. Було виявлено недоліки роботи каналізаційної системи в даному районі. Члени комісії подали пропозиції щодо їхнього усунення та відповідно до протокольного рішення тимчасової комісії встановлено терміни виконання.

Загалом, стан річки на досліджуваному етапі незадовільний, констатували члени комісії на чолі з першим заступником міського голови Галиною Романко. В мікрорайоні Загір’я річка засмічена побутовим сміттям, береги річки захаращені залишками сухої рослинності, які скидають мешканці. Також було виявлено виведені труби, через які в річку потрапляють стоки від приватних домоволодінь.

Члени комісії звертаються до мешканців міста Калуша з проханням проявити людську свідомість до річки Млинівка, яка є притокою річки Лімниця, і до навколишнього середовища в цілому.

Раніше йшлося, що у Калуші почали обстежувати русло Млинівки. Місцями води немає зовсім.

Нагадаємо, На Косівщині двоє чоловіків крали гравій з річки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!