На Калущині проводять добір до списку присяжних

 • Калуська районна рада проводить добір до списку присяжних для Долинського районного суду Івано-Франківської області.

  Відповідно до вимог ст.64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», з метою забезпечення належного здійснення судочинства, Калуська районна рада проводить добір до списку присяжних для Долинського районного суду Івано-Франківської області.

  Якщо Ви постійно проживаєте на території Долинської міської, Вигодської селищної та Витвицької сільської територіальних громад Калуського району та виявили бажання бути присяжним, то можете подавати до Калуської районної ради за адресою: м.Калуш, вул.Шевченка, 6 ( І поверх, каб.8,13) до 09.10.2021 такі документи:

  • Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Долинського районного суду Івано-Франківської області (зразок див нижче).
  • Ксерокопії паспорта громадянина України або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.
  • Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.

  Присяжними можуть бути громадяни України, що досягли тридцятирічного віку і постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, а також які відповідають вимогам ст.65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та дали згоду бути присяжними.

  Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

  1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

  2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

  3) які мають незняту чи непогашену судимість;

  4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

  5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

  6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

  7) особи, які не володіють державною мовою.

  Отримати інформацію щодо категорії справ, до яких залучаються присяжні, гарантії їх прав та з інших питань можна за телефоном 0997053338.

  Нагадаємо, на Прикарпатті чоловіка засудили за психологічне насильство над племінницею

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!