На Калущині у п’ятьох людей підозрюють коронавірус

За отриманою інформацією від медичних закладів Калущини станом на 9.00 год 25 березня на території міста і сіл району не зафіксовано жодного випадку гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19.

За минулу добу кількість викликів швидкої медичної допомоги не збільшилась. Кількість пацієнтів з підозрою на коронавірус по місту і району на цю годину – п’ять осіб, повідомляє пресслужба Калуської міськради.

У відділенні пульмонології Калуської ЦРЛ перебувають на лікуванні 16 пацієнтів (12 – ГРВІ та хронічні захворювання, 4 – з пневмонією).  В інфекційному та терапевтичному відділеннях Калуської районної лікарні на лікуванні 31 пацієнт  (один з них з підозрою на коронавірус).

“Щоразу, коли у вас лихоманка, підвищена температура тіла, кашель і утруднене дихання, важливо передовсім звернутися до свого сімейного лікаря, який зобов’язаний проінструктувати про наступні дії (виклик лікаря на дім, виклик бригади екстреної допомоги, самоізоляція тощо)”, – наголошують на сайті міськради.

Відповіді на актуальні запитання як діяти в ситуації при підозрах інфікування коронавірусом можна дізнатись за номером гарячої лінії обласної клінічної інфекційної лікарні: 099-544-83-32 або за стаціонарним номером (0342)-56-69-28.

За відповідними роз’ясненнями також можна звертатись до інфекційного відділення Калуської районної лікарні в робочі дні з 8.00 до 17.00 год. за тел. 65394, а у вечірній час та святкові дні за тел. 65399.

До теми: В інфекційній лікарні є 33 франківці з підозрою на COVID-19

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!