На Калущині відкрили нову поліцейську станцію

 • Сьогодні, 7 листопада, у селищі Верхня, Калуського району, відбулося відкриття одинадцятої поліцейської станції. Про це повідомили в секторі комунікації поліції Івано-Франківської області.

  Урочисто відкрили станцію заступник начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Роман Пицків, керівництво Калуського відділу поліції, депутат обласної ради та представники органів місцевого самоврядування:

  «Ці станції дають змогу дільничому знаходитися на місці, безпосередньо. І здійснювати прийом громадян щоденно в межах населеного пункту, ОТГ. Людям не потрібно буде їхати в райцентри, у відділи чи у відділення поліції зі своїми проблемами, а прямо йти до поліцейського» – зазначив Роман Пицків.

  Тут поліцейські обслуговуватимуть територію 12 населених пунктів, а саме: села Верхня, Збора, Завадка, Довгий Войнилів, Станькова, Негівці, Іванкова, Вилки, Гуменів, Кулинка, Степанівка та Болохів. На вказаній території проживають приблизно 11 300 громадян.

  У станції працюватиме двоє дільничних офіцерів поліції. Поліцейські працюватимуть у приміщенні сільської ради. Поліцейські матимуть змогу швидше реагувати на правопорушення у населеному пункті, а людям буде значно простіше отримати допомогу, адже найближчий відділ поліції знаходиться на відстані понад 15 кілометрів.

  Станція обладнана комп’ютерною технікою, створені комфортні умови для спілкування громадян зі своїм дільничним, розміщені інформаційні стенди.

  Нагадаємо, нещодавно нову поліцейську станцію відкрили в Угриневі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!