На Коломийщині браконьєр руками наловив 40 рибин

Днями на Прикарпатті провели чергові рибоохоронні рейди на водних об’єктах області, зокрема на Бурштинському водосховищі, Дністрі та Пруті з їхніми притоками.

Так, спільно з працівниками ТОВ “Рибгосп Бурштинський” на акваторії Бурштинського водосховища виявили та вилучили близько 600 м сіток. Рибу з браконьєрських сітних знарядь здали на рибоприймальний пункт рибгоспу, повідомляє прес-служба Івано-Франківського рибоохоронного патруля.

Інші держрибінспектори виявляли порушників на Дністрі та Пруті. Так, на р. Коломийці (притока Прута) два місцеві мешканці отримали від рибоохоронного патруля штрафи – по 170 грн кожен.

Рейд по малих річках Пістиньці, Сопівці та Лючці (притоки Прута) також був результативним: у районі с. Нижній Вербіж місцевий мешканець близько 22:30 був затриманий під час успішного вилову риби руками.

Рибалив чоловік у забороненому для цього місці. На момент затримання наловив 40 підустів з ікрою загальною вагою 8 кг (чим перевищив добову норму вилову риби у 2,7 рази). Своєю вправною риболовлею порушник завдав збитків на суму 1360 грн. Суму штрафу йому визначить суд.

Читайте також: На Дністрі заборонять вилов риби

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!