На Коломийщині різко збільшилась кількість хворих на коронавірус

 • 101 пацієнт перебуває у ковідному відділенні Коломийської ЦРЛ.  Більше половини мають підтверджений ПЛР-тест, сім хворих у реанімаційному відділенні.

  За минулі вихідні померло двоє людей, повідомляє «НТК».

  На коронавірус хворіють люди різного віку та статі. Якщо на початку пандемії ковід забирав життя здебільшого людей за 70 років, то тепер він обирає молодших  – 50-60 років. Хоча є випадки, коли помирають і зовсім молоді. Від початку епідемії в ЦРЛ померло 38 осіб.

  «Зараз в районі підтвердили 979 хворих, а в місті – 1437. У стаціонарі зараз 31 хворий з району, а всі решта з міста. Йде тенденція до збільшення кількості хворих. За вихідні маємо ще 132 хворих», – розповів перший заступник генерального директора медичного закладу Роман Борис.

  За його словами, коли Коломия була у червоній зоні, то кількість хворих на коронавірус відчутно зменшилась. А тепер – різко збільшилася. Ріст захворювання медики пов’язують із халатним відношенням людей до коронавірусу. Мовляв, не всі носять маски, не зберігають дистанції у магазинах та й водії попри карантинні обмеження беруть в автобуси багато пасажирів.

 • Нагадаємо, що на Прикарпатті масово звільняються медичні працівники. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!