На Косівщині атовці засудили дії силовиків під Верховною Радою

 • 15 березня сесія Косівської районної ради підтримала звернення ГО «Спілка учасників АТО» в Косівському районі до Президента України П.Порошенка, Голови Верховної Ради України А.Парубія щодо подій під Верховною Радою України 03.03.2018.

  В офіційній заяві атовців йдеться про те, що право на мирні зібрання – одна з основних свобод, яку українці відстояли під час Революції Гідності. Кожен, хто зазіхає на це право, повинен понести жорстку відповідальність.

  «Ми, учасники бойових дій, вважаємо, що ніхто не має права силовим методом розганяти мирні демонстрації, застосовувати силу, тим більше цинічно ставити на коліна бойових побратимів, які воювали за Незалежність України!

  Ми разом з вами відстоювали вільну, демократичну, Європейську Україну! І якщо, народні депутати і гарант Конституції, Президент України направду керуються Європейськими цінностями, то вони повинні негайно засудити дії силовиків під Верховною Радою і сьогодні ж клопотати про відставку Міністра внутрішніх справ, незалежно від його прізвища чи політичної квоти!

  Ми вимагаємо припинити брудні політичні ігрища, які вже вийшли за рамки здорового глузду і очевидно несуть пряму загрозу дестабілізації ситуації у мирних містах України!», – йдеться у зверненні.

 • Читайте також: косівському “Райагролісу” можуть заблокувати рахунки.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!