На Косівщині частково знімають пом’якшувальні карантинні обмеження

Сьогодні, 16 червня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Петра Іванишина відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Йшлося про епідемічну ситуацію на території району, пов’язану з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, повідомляє Косівська районна державна адміністрація.

Обговорювали зняття пом’якшувальних обмежень на території району, що стосуються роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів.

Зокрема, призупиняється діяльність закладів культури з приймання відвідувачів за рішенням власника (органу управління) у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід.

Дозволяється проведення релігійних заходів з розрахунку не більше ніж однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні

Йшлося на засіданні й про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах району та про стан протипожежного водопостачання.

Нагадаємо: В Україні зафіксували 32 476 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, на Прикарпатті – 1809.

За даними ЦГЗ, на 16 червня (станом на 9:00) в Україні 32 476 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 912 летальних, 14 528 пацієнтів одужали. За добу зафіксували 666 нових випадків. Загалом проведено 507 251 тестування методом ПЛР.  

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!