На Косівщині люди допомогли відремонтувати пошкоджений міст

 • У Косівському районі до плану першочергових заходів щодо ліквідації наслідків червневої стихії внесли три об’єкти соціальної сфери та сім об’єктів комунальної власності (автомобільні мости).

  На сьогодні завершили відновлювальні роботи на автомобільних мостах у селах Великий Рожин, Тюдів, Вербовець, Пістинь, Яворів, Річка.

  16 листопада в селі Снідавка на відрізку Межиріки завершили роботи на останньому, сьомому об’єкті, включеному до плану першочергових заходів, – відновили  автомобільний міст, пошкодження якого повінню відрізало від транспортного сполучення 54 домогосподарства.

  Завдяки налагодженій співпраці керівництва райдержадміністрації з головою та виконавчим апаратом Снідавської сільської ради в стислі терміни вдалося організувати та якісно провести відновлювальні роботи на вищезгаданому об’єкті.

  Роботу з відновлення автомобільного моста виконали сумлінно на високому професійному рівні завдяки виконавцю цих робіт та небайдужим жителям села Снідавка, які щоденно працювали на об’єкті. Кошти на цей об’єкт виділялися із резервного фонду державного бюджету.

  До теми: На Тисмениччині відновлюють міст, зруйнований червневою стихією

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!