На Косівщині медикам боргують 10 мільйонів гривень

 • Сьогодні, 4 листопада, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

  На нараді розглянули стан справ у Косівському районі. Богдан Марчук, перший заступник голови Косівської РДА, розповів про виконання бюджету, основні проблеми району та використання інфраструктурної субвенції.

  Ми виконуємо бюджет на 106%, тобто перевиконуємо його на понад три мільйони. Додаткові гроші ми спрямували на погашення боргів по зарплатах освітян, і зараз заборгованостей немає. Але, можливо, виникне проблема у грудні – не вистачає 500 тисяч. Кошти закладено лише на 11 місяців, а ще ми відкрили два нові садочки. Медикам же ми боргуємо майже 10 мільйонів“, – сказав Богдан Марчук.

  Денис Шмигаль зазначив, що ці проблеми є сферою відповідальності саме районної ради.

  Розмір державної субвенції є недостатнім і не забезпечує достатнього фінансування медиків. У нас в районі чотири лікарні, а дотація рахується по кількості жителів. І це погано для нас. Хоча ми продовжуємо скорочувати і оптимізовувати всю сферу“, – сказав на це посадовець.

  Денис Шмигаль також сказав, що у Косівській ЦРЛ ревізія знайшла значні фінансові порушення. Мова йде про суму в 2.5 мільйона гривень. Справа розслідується.

  Нагадаємо: Прикарпатець виплатив трьом дітям майже 300 тисяч гривень аліментів, щоб виїхати закордон

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!