На Косівщині провели благодійний захід із забору крові

 • У Косівському районі учора, 19 липня, відбувся благодійний захід із забору крові серед працівників райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

  Організаторами заходу виступили департамент охорони здоров’я ОДА, “Прикарпатський обласний центр служби крові ІФ ОР” та Косівська районна військова адміністрація, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  Цього дня прийшли 55 донорів. До здачі допустили 52. На місці донорів оглядав лікар-терапевт.

  “Донором може бути кожен дієздатний українець віком від 18 років. Ваша вага має бути не менше 50 кг — інакше забір крові може бути небезпечним для вашого здоров’я. Водночас для донорства потрібна підготовка”, — пояснили у Центрі крові.

  Косівська районна військова адміністрації вдячна всім, хто став учасником цієї допомоги та наголошує, що регулярна здача крові — це профілактика захворювань імунної системи та зменшення ризику серцево-судинних захворювань. Надлишок крові надає велике навантаження на серце й судини, а віддаючи кров як донор, ви подовжуєте життя собі та рятуєте когось для кого ця кров може виявитися безцінною.

 • До теми: З початку повномасштабного вторгнення кількість зареєстрованих донорів в Україні збільшилася вдвічі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!