На Косівщині шукають місце для сміттєзвалища та сміттєсортувального заводу

  • 23 січня перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук провів засідання робочої групи для напрацювання пропозицій щодо плану управління відходами. Робочу групу створили для вирішення питання створення полігону для утилізації твердих побутових відходів та сміттєсортувального заводу на території Косівського району.

    Раніше з  Косова та прилеглих сіл тверді побутові відходи вивозили на сміттєвий полігон в с. Вербовець, але вже кілька років він не функціонує, так як вичерпав свою ємність.

    Під час засідання робочої групи вирішувалось питання конкретного місця розташування полігону для утилізації сміття в Косівському районі та джерел фінансування його облаштування.

    З цього приводу Богдан Васильович зазначив: “Проблема стихійних сміттєзвалищ в Косівському районі стоїть дуже гостро і наше основне завдання вирішити її в найкоротший термін, щоби Косівщина залишилась туристичним і привабливим для відпочиваючих краєм”.

  • Тож він дав доручення  дослідити  земельні ділянки в селах Пістинь, Уторопи, Люча, Стопчатів для будівництва сміттєсортувального заводу, а також провести екологічну експертизу закритого сміттєзвалища в с. Вербовець.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!