На Косівщині вчені з усієї України вчилися розписувати писанки і ліпити сирні коники

 • Науковці, що взяли участь в III Міжнародній науково-практичній конференції «Роль освіти у сталому розвитку гірського регіону», яка відбулася на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, відвідали 21 вересня школи в Космачі.

  Старший науковий співробітник лабораторії громадянського та морального виховання Інституту проблем виховання НАПН України Ірина Шкільна представила презентацію та в рамках роботи конференції провела майстер-клас для педагогів «Формування національно-культурної ідентичності підлітків».

  Великий інтерес в учасників конференції викликала майстерня писанкарства та стендова доповідь «Математика писанкарства» від Ірини Єгорченко з НАН України, а також бінарний урок з хімії та праці «Хімія молока і традиційна гуцульська сирна іграшка».

  Вчені з усієї України вчилися розписувати писанки і ліпити традиційні гуцульські сирні коники. Школа мистецтв с. Космач представила традиційні танці та гру на народних гуцульських інструментах.

  Як писав “Галицький кореспондент”, 20 вересня, в Івано-Франківську розпочалася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Роль освіти у сталому розвитку гірського регіону” за участю науковців зі США, Польщі, Словаччини, Болгарії.

  Наступного дня – 21 вересня освітяни у Космачі говорили про рівний доступ інновації освіти у гірських районах.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!